Mūsų nuotakų vestuvinės suknelės

Vestuvės – viena iš įsimintiniausių ir reikšmingiausių švenčių merginos gyvenime, kurios metu kiekviena jaunoji trokšta atrodyti nepakartojamai. Vestuvių akimirkos atmintyje išlieka visą gyvenimą, tad labai svarbu šventės metu jaustis puikiai. Ši savijauta priklauso nuo daugelio skirtingų priežasčių. Viena iš jų yra nuotakos vestuvinė suknelė. Šiuo straipsniu siekiu Jus supažindinti su dažniausiai jaunosioms kylančiais klausimais ieškant ir įsigyjant vestuvinę suknelę.

Juk vestuvinė suknelė – pagrindinė jaunosios puošmena. Dėl šios priežasties suknelė vestuvių dieną turi atrodyti nepriekaištingai ir be galo patikti nuotakai. Nes būtent dėl suknelės, nuostabų svarbiausios dienos rytą jaunosios veidas gali tapti rūškanotas…
Na, o tokių dalykų mes tikrai nenorime :) . Tad įsitaisykime patogiai ir skaitykime toliau.

Kaip ir kiekvieną daiktą mūsų pasaulyje, vestuvinę suknelę galime įsigyti įvairiais būdais. Noriu su Jumis aptarti tris iš jų. Manau, jog jie yra dažniausiai pasirenkami įsigyjant vestuvines sukneles. Jeigu Jūs suknelę įgysite kokiu kitu būdų, kurio čia nėra minima, nenusiminkite, daugelis patarimų vis tiek bus naudingi ir Jums. Tad skaitykite dar įdėmiau :) .

Dažniausiai, mano manymu, visuomenėje pasitaikantys vestuvinės suknelės įsigijimo būdai yra: vestuvinės suknelės nuoma vestuvių dienai, vestuvinės suknelės pirkimas arba trokštamo vestuvinės suknelės modelio siuvimasis. Kurį iš šių būdų Jūs rinksitės priklauso tik nuo Jūsų.
Bet kokiu būdu įsigyjat vestuvinę suknelę neišvengiamai susidursite su tam tikrais sunkumėliais ir lengvumėliais :) .
Ką geriausia pasirinkti? Tikriausiai šį klausimą atsakysite Jūs pačios, perskaičiusios straipsnį iki galo ir susipažinusios su privalumais ir trūkumais įsigyjant vestuvinę suknelę įvairiais būdais.

Privalumai vestuvinę suknelę nuomojantis:

Vestuvinę suknelę įsigysite pigiau.
Vestuvinę suknelę pritaikysime būtent Jums.
Nereiks sukti galvos dėl vestuvinės suknelės sandėliavimo po vestuvių.

Vestuvinę suknelę nuomojantis lydintys sunkumai:

Tinkamos ir patinkančios suknelės radimas.
Vestuvinės suknelės negalėsite pasilikti atminimui.

Privalumai vestuvinę suknelę perkant:

Vestuvinę suknelę įsigysite nedelsiant.
Būsite tikra, jog vestuvių dieną dėvėsite naują suknelę.
Atsiminimui vestuvinę suknelę turėsite ir po vestuvių.

Vestuvinę suknelę perkant lydintys sunkumai:

Perkant vestuvinė suknelė yra brangesnė.
Atsiranda galimybė, kad vestuvių dieną Jūsų formos bus pakitusios ir suknelei reiks korekcijos.
Reikia atkreipti dėmesį kaip prieš vestuves suknelę reiks išlyginti.
Visus aksesuarus, priedus tenka įsigyti atskirai (nuometas, švarkelis bei kitos reikalingos detalės dažniausiai nebūna įskaičiuotos į suknelės kainą).

Privalumai vestuvinę suknelę siuvant:

Gaunate savo svajonių vestuvinę suknelę.
Vestuvinė suknelė siuvama būtent Jums pagal tikslius Jūsų kūno išmatavimus.
Vestuvinę suknelę padedant dizaineriams galite susimodeliuoti.

Vestuvinę suknelę siuvant lydintys sunkumai:

Siuvamos vestuvinės suknelės kurį laiką reikia laukti.
Turite iš anksto įsivaizduoti suknelės modelį ir dekoracijas.
Galite nepagrįstai rūpintis dėl galutinės vestuvinės suknelės išvaizdos.

Tokie yra dažniausiai pasitaikantys privalumai ir trūkumai, kurie lydi vestuvinę suknelę nuomojantis, perkant arba siuvant. Šie aukščiau surašyti punktai jokiu būdu nėra taisyklės. Aš tiesiog Jus norėjau supažindinti su situacija. Paprastai bendraudama su nuotakomis pakalbu apie visas detales ir pažymiu vietas, į kurias būtina atkreipti dėmesį.

Štai ir aptarėme visus man atrodančius svarbius vestuvinės suknelės įsigijimo būdus. Stengiausi išsakyti, kuo daugiau pastebėjimų ir patarimų. Jeigu liko šiame straipsnyje nepaminėtų, tačiau svarbių Jums klausimų, drąsiai užsukite į Mados namus MAGIJA. Ten rasite mane ir galėsime apie viską ramiai pasikalbėti.

 

Iki susitikimo Mados namuose MAGIJA!

Viktė.